Filmy z drona

Zobacz nasze filmy z lotu ptaka
na kanałach Polskiej Telewizji Internetowej:

Polska z drona Pomorze Zachodnie z drona Szczecin z drona

Realizujemy zlecenia filmowania i fotografowania z powietrza przy użyciu profesjonalnego sprzętu latającego, zapewniając najwyższą jakość usługi zapisując materiał filmowy zarówno w rozdzielczości Full HD oraz w rozdzielczości 4K.

Przy doborze firmy świadczącej usługi filmowania i fotografowania z powietrza należy zwrócić szczególną uwagę na posiadanie przez firmę niezbędnych licencji UAVO (świadectwo kwalifikacji operatora Bezzałogowego Statku Powietrznego) wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce.

Tylko posiadanie licencji pozwala na świadczenie usług komercyjnych.

Dron

Bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującym prawem

Bezpieczeństwo ludzi oraz przepisy Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (PAŻP) i Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) są dla naszej firmy priorytetem.

Posiadane uprawnienia i licencje są gwarancją bezpieczeństwa wykonywanych usług przez firmę. Posiadamy również ubezpieczenie OC niezbędne podczas wykonywania lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi.

Nasi operatorzy posiadający licencje UAVO:

Imię i nazwisko nr świadectwa
1. Arkadiusz Sielicki nr świadectwa PL.31027.UAVO
2. Bartosz Semanycz nr świadectwa PL.31538.UAVO

Nasi operatorzy posiadają licencje UAVO
Licencje są niezbędne do świadczenia usług komercyjnych

Filmowanie z drona

Realizujemy zlecenia filmowania i fotografowania z powietrza za pomocą floty naszych bezzałogowych statków powietrznych.

Zapewniamy najwyższą jakość materiału filmowego (kamery nagrywające zarówno w rozdzielczości Full HD jak również w rozdzielczości 4K).

Filmowanie z drona
Montaż i posprodukcja

Montaż i posprodukcja

Wykonujemy również kompleksową usługę związaną z montażem nagranego materiału filmowego.

Zapewniamy profesjonalne udzwiękowienie i przygotowanie materiałów do różnych potrzeb emisyjnych.

 • DJI 1000+

  8-silnikowa platforma latająca, umożliwiająca wykonywanie autonomicznych lotów i nagrywania filmów w jakości Ultra HD.

  Stabilizacja autopilota pokładowego w połączeniu z gimbalem pozwala uzyskać obraz z Panasonic Lumix GH4 o nieskazitelnej jakości bez konieczności dokonywania późniejszej obróbki komputerowej stabilizacji obrazu.

 • DJI Phantom 3

  Najnowszy DRON od DJI. Kamera SONY posiada możliwość zapisu video w rozdzielczości 4K. Gimbal z 3-osiową stabilizacją obrazu z niezależnym sterowaniem czyni tę platformę idealną do filmowania.

  Dodatkowo istnieje możliwość zrealizowania transmisji obrazu z drona w trybie LIVE w jakości HD w z możliwością przekazania sygnału np. do wozu transmisyjnego TV lub bezpośrednio do internetu.

 • DJI Phantom 2

  Dron PHANTOM 2 od DJI wraz z podwieszaną kamerą GoPro HERO 4 Black Edition i ramieniem stabilizującym ZENMUSE H4-3D GIMBAL do wykonywania zdjęć lotniczych w rozdzielczości HD i 4K.

  Posiadamy dwie maszyny tego typu.