Kanał Telewizji Internetowej

Własny kanał telewizyjny to doskonałe miejsce do promowania swojego regionu.

Polska Telewizja Internetowa

Nasza oferta

Oferta skierowana jest przede wszystkim do samorządów i instytucji. Każde miasto, powiat, gmina, województwo lub instytucja może mieć własny kanał TV.

Własny kanał telewizyjny to doskonałe miejsce do prezentacji uroków regionu i jego mieszkańców, informowania o sprawach ważnych i najważniejszych. W Polskiej Telewizji Internetowej sami decydujemy, co chcemy oglądać. Możemy także być reporterami i realizatorami umieszczanych w sieci materiałów. Do tej pory założyliśmy ponad 200 kanałów.

Jak to działa?

Materiały - reportaże i filmy mogą przygotowywać i umieszczać w programie Polskiej Telewizji Internetowej sami dysponenci kanałów TV.

Można też zlecić pełną realizację naszej ekipie. Nasze realizacje możecie zobaczyć na tv-polska.eu - jest już ponad 1150 filmów i programów naszej produkcji.

Z pewnością w szufladach niejednego urzędu miasta, gminy lub instytucji zalegają stare filmy realizowane na kasetach VHS czy innych nośnikach. Można je "ocalić od zapomnienia" - przecież to już historia.

Wytwórnia Telewizyjno-Filmowa ALFA dysponuje urządzeniami do digitalizacji tych materiałów - można je umieścić we własnym kanale Polskiej Telewizji Internetowej.

Jak do nas dołączyć?

Jak stworzyć własny kanał TV w Polskiej Telewizji Internetowej o światowym zasięgu? To proste! Wystarczy skontaktować się z Naszą Firmą i podpisać stosowną umowę. Otrzymacie Państwo do dyspozycji własny kanał TV z subdomeną identyfikującą nazwę gminy, miasta, powiatu lub instytucji.

Co najważniejsze udostępnimy panel umożliwiający zarządzanie kanałem TV, a więc umieszczanie plików z filmami opatrzonymi krótkimi opisami a także darmowe oprogramowanie do konwersji filmów. Innym sposobem zamieszczenia materiału na Państwa kanale TV jest zlecenie takiej usługi Nam za dodatkową opłatą.