System Rada

Wspomaganie pracy Biura Rady i Radnych.

Zapytaj o ofertę

"Rada" to system ułatwiający pracę radnym a także dostarczający informacji dla obywateli na temat tworzonego prawa lokalnego i radnych.

Automatyzuje wszystkie procesy, które dotychczas były czasochłonne, a nie powinny być głównym zadaniem powierzonym Radzie Gminy lub Powiatu, takie jak na przykład dostarczanie dokumentów, tworzenie porządku obrad czy planowanie posiedzeń komisji.
Aplikacja jest nieustannie i bezpłatnie rozwijana o kolejne moduły wynikające z potrzeb naszych klientów

Więcej informacji

System Rada

Najważniejsze cechy systemu Rada

Dostępność

Dostępność

System Rada nie wymaga instalacji w Urzędzie żadnych dodatkowych urządzeń.

Nie wymusza posiadania przez użytkowników konkretnego systemu operacyjnego, gdyż jest to aplikacja webowa, działająca w każdej nowoczesnej przeglądarce internetowej – zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, takich jak tablety i smartfony.

Dostępność

Udostępnianie dokumentów

Internetowa aplikacja „Rada” umożliwia udostępnianie radnym dokumentów na najbliższą sesję lub komisję w bardzo wygodny sposób – bez potrzeby ich drukowania i fizycznego dostarczania przez kuriera.

Narzędzie pozwala na przypisanie każdego dokumentu do konkretnego punktu obrad i przyporządkowanie dokumentom kategorii i opisów, co sprawia, że Radny dostaje uporządkowany komplet, na podstawie którego może pracować.

Inne funkcje

Inne funkcje

System obsługuje w wygodny sposób interpelacje i zapytania z podziałem na sesje i zgłaszających, dzięki czemu proces udzielania dodatkowych odpowiedzi staje się również prostszy i bardziej intuicyjny, niż miało to miejsce w tradycyjnym schemacie postępowania.