System Rada

Wspomaganie pracy Biura Rady i Radnych.

Zapytaj o ofertę

"Rada" to system ułatwiający pracę radnym a także dostarczający informacji dla obywateli na temat tworzonego prawa lokalnego i radnych.

Automatyzuje wszystkie procesy, które dotychczas były czasochłonne, a nie powinny być głównym zadaniem powierzonym Radzie Gminy lub Powiatu, takie jak na przykład dostarczanie dokumentów, tworzenie porządku obrad czy planowanie posiedzeń komisji. Komunikacja z Systemem Rada jest szyfrowana - generujemy certyfiakaty SSL dla domen naszych klientów, czyli rada.[nazwa_urzędu].pl.
Aplikacja jest nieustannie i bezpłatnie rozwijana o kolejne moduły wynikające z potrzeb naszych klientów.

Więcej informacji

System Rada

Najważniejsze cechy systemu Rada

Dostępność

Dostępność

System Rada nie wymaga instalacji w Urzędzie żadnych dodatkowych urządzeń.

Nie wymusza posiadania przez użytkowników konkretnego systemu operacyjnego, gdyż jest to aplikacja webowa, działająca w każdej nowoczesnej przeglądarce internetowej – zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, takich jak tablety i smartfony.

Dostępność

Udostępnianie dokumentów

Internetowa aplikacja „Rada” umożliwia udostępnianie radnym dokumentów na najbliższą sesję lub komisję w bardzo wygodny sposób – bez potrzeby ich drukowania i fizycznego dostarczania przez kuriera.

Narzędzie pozwala na przypisanie każdego dokumentu do konkretnego punktu obrad i przyporządkowanie dokumentom kategorii i opisów, co sprawia, że Radny dostaje uporządkowany komplet, na podstawie którego może pracować.

Inne funkcje

Automatyczne transkrypcje

Opracowaliśmy nowoczesny system do tworzenia transkrypcji mowy na tekst. Narzędzie pozwala na automatyczne tworzenie zsynchronizowanych napisów pod filmami i jest dostarczane wraz z wygodnym edytorem do wprowadzania ręcznych poprawek. Skuteczność rozpoznawania mowy sięga 96%.

Stworzone napisy są automatycznie publikowane na kanale połączonym z Systemem Rada - wystarczy jedno kliknięcie.