17 mar 2018

Zaprezentowaliśmy stworzony przez nas System Rada kolejnym przedstawicielom jednostek samorządowych. Tym razem gościliśmy w Przelewicach.

16 mar 2018

Zaprezentowaliśmy stworzony przez nas System Rada kolejnym przedstawicielom jednostek samorządowych. Tym razem gościliśmy w Drawsku Pomorskim.

13 mar 2018

Zaprezentowaliśmy stworzony przez nas System Rada przedstawicielom kilkudziesięciu jednostek samorządowych. Prezentacje odbyły się już między innymi w Miastku, Łobzie, Pucku, Gryficach i Stargardzie. Niebawem zagościmy w kolejnych urzędach, aby przedstawić nasze rozwiązanie, służące między innymi spełnieniu nowo powstałego (31 stycznia 2018) obowiązku ustawowego w zakresie przeprowadzania transmisji z obrad na żywo, publikacji wyników głosowań i protokołów na BIPie itd.

22 lut 2018

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych stworzyliśmy system Rada. Nasza aplikacja spełnia wszystkie wymogi ustawowe. Zainteresowanie naszym rozwiązaniem spowodowało cykl prezentacji tego systemu w różnych miejscach w Polsce. Zaczęliśmy od Miasta i Gminy Łobez. W prezentacji uczestniczyli przedstawiciele Urzędów Gmin i Starostwa z Powiatu Łobeskiego.

14 lut 2018

Kolejne nasze wdrożenie Elektronicznego Obiegu Dokumentów, tym razem w Starostwie Powiatowym w Olkuszu.

26 sty 2018

W związku z wejściem z dniem 31 stycznia 2018 roku w życie Ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych przygotowaliśmy dla Państwa system Rada, który spełni wszystkie wymogi ustawodawcy.

Zapraszamy na stronę rada.elektronicznysamorzad.pl

23 sty 2018

Uruchomiliśmy nowe Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta dla Gminy Miastko

22 sty 2018

Uruchomiliśmy Biuletyn Informacji Publicznej dla Zarządu Dróg i Transportu w Koszalinie

21 sty 2018

Uruchomiliśmy nowe Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta dla Starostwa Powiatowego w Stargardzie

17 sty 2018

Przygotowaliśmy Filmowe Panoramy Sferyczne z drona, czyli stronę o Pomorzu Zachodnim, widzianym z góry. Portal zawiera w sobie 39 panoram 360° oraz 95 filmów, zrealizowanych w 12 regionach, tj. w Gminie Dobrzany, Gminie Drawno, Gminie Ińsko, Gminie Karnice, Gminie Kobylanka, Gminie Marianowo, Gminie Mieszkowice, Gminie Stargard, Gminie Suchań, Szczecinie, Gminie Warnice i Wyspie Wolin.

W ramach projektu zostały przygotowane również widokówki, których wysyłka jest możliwa po kliknięciu na przycisk "Wyślij widokówkę", znajdujący się pod niektórymi filmami (Gmina Karnice z drona z komentarzem lektorskim, Dobrzany z drona, Suchań z drona. Marianowo z drona, Gmina Kobylanka z drona, Gmina Drawno z drona z komentarzem lektorskim, Gmina Mieszkowice z drona z komentarzem lektorskim, Gmina Mieszkowice z drona z komentarzem lektorskim, Gmina Międzyzdroje z komentarzem lektorskim, Wolin z komentarzem lektorskim, Zalew Szczeciński z drona z komentarzem lektorskim, Ińsko z drona, Pęzino z drona, Zabytki Stargardu z komentarzem lektorskim oraz 37 filmów o każdym osiedlu Szczecina, w ramach projektu "Dzielnice Szczecina z drona")

Filmowe Panoramy Sferyczne z drona są umieszczone na Polskiej Telewizji Internetowej (tv-polska.eu) w kategorii "Panoramy z drona".